Chalupa k pronájmu - ideální dovolená s dětmi

 

Na Chalupě Na hráni si užijete slunce od ranního rozbřesku až do večerních červánků. Výhled z terasy vás uchvátí. Horská louka okolo chalupy je skvělým a hlavně bezpečným místem pro děti. Tady je můžete na chvíli „pustit z očí“. Vychutnejte si klid a ticho a relaxujte, zatímco děti běhají po louce. U Chalupy mají k dispozici dětské hřiště.

 

Hledáte chaty a chalupy k pronájmu? Dál už hledat nemusíte!

Chalupu Na hráni najdete ve východních Krkonoších v Peci pod Sněžkou a to přímo v místní části Velká Úpa. Tato lokalita je součástí Krkonošského národního parku a skvělým místem pro malé i větší výlety.

 

Dovolená 2024

Chalupa má kapacitu 20 osob a je ideální pro rodinnou dovolenou s přáteli. Na letní prázdniny 2024 (červenec, srpen) si ji můžete pronajmout na celý týden. V měsících mimo letní prázdniny přijímáme objednávky i na kratší pobyty, například na prodloužený víkend, nebo víkend.

 

Tipy na výlety - Krkonoše  

Po tradiční cestě horských nosičů můžete z Velké Úpy zamířit na Sněžku. Z Pece pod Sněžkou ale vás ale na nejvyšší českou horu vyveze také kabinková lanovka. V docházkové vzdálenosti je interaktivní hřiště Herní krajina Pecka. Velká Úpa je součástí lyžařského SkiResortu ČERNÁ HORA – PEC a přímo z Velké Úpy můžete na hřebeny vyrazit sedačkovou lanovkou Portášky.